Нова Каховка
C

» » Вчені назвали можливу причину кінця світу

Вчені назвали можливу причину кінця світу

Вчені назвали можливу причину кінця світу

Вчені визначилися з найбільш імовірною причиною кінця світу, який, як передбачається, все-таки станеться в один не зовсім прекрасний день. Людство загине через зміщення земного ядра.

 

"Ядро вже зараз змістилося на двісті п'ятдесят кілометрів. І, що саме страшне у всій цій історії, продовжує зміщуватися. Ми поняття не маємо, як зупинити цей згубний для планети процес", — розповідають дослідники.

 

Землетруси, цунамі, виверження вулканів і викликані цим атмосферні забруднення — ось лише неповний список катастрофічних лих, які будуть троплятися внаслідок зсуву ядра Землі.

 

"Ядро зміщується — це насправді правда. Ми всі, ймовірно, помремо, однак точно невідомо, коли відхилення ядра досягне критичного і планета почне самознищуватися. Може бути у нас в запасі є кілька сотень років, а може бути і ні", — говорять вчені.

 

За словами дослідників, комп'ютерне моделювання вказує на неминучість катастрофи. Процес, згідно з висновками наукової роботи, вже запущений, тому людям слід готуватися до початку кінця.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.