Нова Каховка
C

» » Ще дві громади з Херсонщини братимуть участь у програмі USAID з питань децентралізації

Ще дві громади з Херсонщини братимуть участь у програмі USAID з питань децентралізації

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило 26 квітня про партнерство з 25 новими об’єднаними територіальними громадами, яким надаватиме підтримку у процесі децентралізації. USAID допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку та підвищити залучення людей у розвиток громад. Серед 25 громад-переможців – дві з Херсонської області: Чаплинська селищна та Присиваська сільська .


«Децентралізація відкриває великі можливості для ваших громад, надаючи додаткову фінансову та адміністративну незалежність, – сказав директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт. – Однак, зі збільшенням ресурсів, збільшується і відповідальність як органів місцевого самоврядування, так і громадян, використовувати ці ресурси мудро для створення кращих умов розвитку громад».


«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

 

Нагадаємо, що у жовтні минулого року серед перших 25 громад-переможців були Асканія-Нова селищна, Кочубеївська і Музиківська сільські громади Херсонської області

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.