Новая Каховка
C

» » У Бериславі тривають роботи з відновлення вуличного освітлення

У Бериславі тривають роботи з відновлення вуличного освітлення

У Бериславі тривають роботи з відновлення вуличного освітлення

За міською Програмою реконструкції мереж зовнішнього освітлення на 2016-2018 роки, днями працівники підрядної організації виконали останні заплановані монтажні роботи по вулиці Херсонській. Далі підрядник перейде до освітлення мікрорайону «Слободка».


Згідно прийнятої Програми, загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення міста, яку необхідно відновити, складає близько 114 км. Раніше, частково було виконано роботи з освітлення по вул. 1 Травня до вул. Дружби (Свердлова); вул. Центральна (Леніна) до вул. Гетьманська (Чапаєва); вул. Приморська від вул. 1 Травня, вул. Володимирська (Ворошилова) та вул. Некрасова.


Встановлювана система зовнішнього вуличного освітлення оснащена автоматичними фотореле, які реагують на навколишнє освітлення та з настанням темряви вмикають живлення. Використання такої технології допомагає економити електроенергію, до того ж під час монтажу використовуються енергозберігаючі лампи.


Бериславська міська рада 

 Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.