Нова Каховка
C

» » Комітет виборців України: Андрій Гордєєв посів 20 місце у рейтингу діяльності голів ОДА

Комітет виборців України: Андрій Гордєєв посів 20 місце у рейтингу діяльності голів ОДА

Комітет виборців України: Андрій Гордєєв посів 20 місце у рейтингу діяльності голів ОДАКомітет виборців України склав «Рейтинг діяльності голів ОДА за 1 квартал 2017 року», який базується на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.

 

Очільнику Херсонщини вдалося залишити останню сходинку рейтингу яку він займав за підсумками 2016 року та піднятись з 24 на 20 місце.


Серед плюсів є збільшення розміру реальної заробітної плати. Індекс у лютому 2017 до лютого 2016 року  становив 124,4%. Також відбулось зменшення заборгованості з виплати заробітної плати на 10,8% або на 1 млн.грн.


А ось недоліків набагато більше:

- зменшення рівня промислового виробництва  на 1%;

- зменшення експорту на 0,2%, а імпорту на 37%;

- зниження індексу сільськогосподарської продукції, який становить 93,7% до відповідного періоду 2016 року.


Також експерти відмітили одне з найбільших в Україні подорожчання цін. З початку року ціни на споживчому ринку підвищились на 5,7% (по Україні на 3,9%).

 

Приємно, що  очільник Херсонщини вже не найгірший в Україні, але зниження показників по промисловому виробництву та сільськогосподарської продукції аж ніяк не заспокоюють 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.