Новая Каховка
C

» » Каховчан запрошують на презентацію сміттєпереробного комплексу

Каховчан запрошують на презентацію сміттєпереробного комплексу

В четвер, 27 квітня на черговому пленарному засіданні сесії Каховської міської ради (початок засідання 9:00) відбудеться технічна логістична презентація пілотного проекту створення сміттєпереробного комплексу в нижній дельті Дніпра в містах Каховка та Нова Каховка.

Каховчан запрошують на презентацію сміттєпереробного комплексу

Наразі, готується будівництво сміттєпереробного комплексу з добовою переробкою до 200 тон муніципальних побутових відходів (ТПВ) та до 100 тон дренажної маси, що містить мул міської системи стічних вод, а також відходів сільськогосподарського виробництва у двох містах - Новій Каховці та Каховці.

В комплексі планується поєднати кращі надбання провідних фірм у галузі управління відходами та використати двох сміттєсортувальних агрегатыв (по одному для кожного міста) для сепарації металів, макулатури, скла, пластику та інших вторинних матеріалів; біогазову станцію сухої ферментації для переробки органіки; системи сушки, подрібнення пластику та переробки його на дизельне паливо. У складі комплексу планується подальше створення підприємства по виробництву сучасних будівельних матеріалів, добрив, агропродукції та ін. Передбачається також використання сонячної генерації для оптимізації структури споживання енергії.

Виробництво є абсолютно екологічно чистим, надасть місту можливість створення нових робочих місць, надходжень до бюджету, залучення інвестицій.

Детальніше про проект буде поінформовано підчас презентації, запрошуємо всіх зацікавлених каховчан її відвідати!Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.