Нова Каховка
C

» » Максимогорківський сільський голова звинувачує «Правий сектор» у втручанні в роботу місцевого самоврядування

Максимогорківський сільський голова звинувачує «Правий сектор» у втручанні в роботу місцевого самоврядування

У втручанні в роботу органу місцевого самоврядування звинувачує представників "Правого сектору" максимогорківський сільський голова Віктор Гурін з Бериславського району.

 

— Є у нас чоловік, котрий обробляє 400 га землі, не сплачує при цьому податків, вважає себе королем і намагається віджати землю в іншого фермера. Для захисту своїх інтересів він залучив представників «Правого сектору». Нещодавно вони приїхали в наше село і почали чинити на мене конкретний тиск. Формальним приводом для цього назвали бажання допомогти місцевим бійцям АТО. Проте вказана особа намагається рейдерськими методами і під будь-яким приводом просто заволодіти чужою землею. Має трактори, вантажівку, машини, землю в обробітку, а за весь минулий рік проплатив лише 840 гривень податків, і ми нічого не можемо з ним зробити. Всі наші звернення до районної ради ні до чого не призвели, — розповідає Віктор Гурін.

 

За його словами, останньою краплею став приїзд на захист «фермера» представників «Правого сектору». «Я питаю хлопців: «Хто ви такі?». Вони говорять: «З Нової Каховки» і вказують на нашивку «Правого сектору». Пояснюють, що їхали по трасі й вирішили заїхати в Максима Горького. Тут за­йшли до мене і почали пресувати. Звинувачують у тому, що в селі вода подається двічі на день. Я пояснюю, що наявні ресурси не дозволяють подавати її цілодобового, адже молоді в селі немає, 70% — пенсіонери, саме село потихеньку вмирає. Тоді вони починають мені дорікати в тому, що сільрада нічого не робить і тому подібне. Поводилися дуже нахабно, давали зрозуміти, що приїхали наводити свої порядки. Я викликав поліцію, але вона навіть не стала брати пояснення. І досі жодної реакції від правоохоронців немає», — додав сільський голова.

 

Це дійсно були наші представники. Але не тільки з Нової Каховки, а з усієї області. Причому мета їхньої поїздки була пов’язана не лише з селом із такою незрозумілою назвою Максима Горького, — пояснює лідер об’єднання «Правий сектор» на Херсонщині Наталія Вотеічкіна. — Вони вивчали питання, як виділяється земля учасникам бойових дій. Чому виникли запитання до сільського голови в Максима Горького? Тому що місцева жителька, син якої зараз на війні, поскаржилася, що в селі немає води і вони змушені пити воду з калюж. Хлопці, яким я довіряю, з’ясували, що вся вода подається тамтешньому підприємству з російським корінням, а людям нічого не залишається. Вони запитували: чи можуть чимось допомогти? Однак це ще не все. З’ясувалося, що гроші в сільському бюджеті таки є. Вони заклали на поточний рік 80 тисяч гривень на допомогу для ветеранів Другої світової війни. Чому ці ж гроші не направити на якусь трубу чи на щось інше, аби покращити водопостачання? І чому допомагають одним, а забувають про хлопців, які воюють в АТО? Представники «Правого сектору» намагалися нормально розмовляти з представниками влади Максима Горького, але потім сільський голова ви­кликав правоохоронців. Ті розібралися, що відбувається, і поїхали. Жодних претензій до нас висунуто не було.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.