Нова Каховка
C

» » Відбулась чергова сессія Бериславської районної ради

Відбулась чергова сессія Бериславської районної ради

Відбулась чергова сессія Бериславської районної ради20 квітня 2017 року під головуванням голови районної ради Володимира Коновалова відбулося пленарне засідання 15 сесії Бериславської районної ради сьомого скликання.

 

В порядок денний були включені питання про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району за 2016 рік; комплексна програма організації допомоги Бериславському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території району на 2017 рік; рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та інші.

 

Загалом під час засідання депутати розглянули та  прийняли  15 рішень.

 

Бурхливе обговорення викликали зміни до районного бюджету, які запропонувала профільна комісія з питань бюджету.  У підсумку депутати майже одностайно підтримали виділення коштів напокращення матеріально-технічного стану бюджетних установ, у тому числі: комунальної установи «Бериславський районний центр по обслуговуванню закладів освіти», Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5, районної комплексної ДЮСШ ім. В.К. Сергеєва, Бериславського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, Бериславської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги та на виплату стипендій призерам обласних олімпіад 2016/17 навчального року.Відбулась чергова сессія Бериславської районної ради

 

Здивування викликає єдиний депутат який проголосував проти – Ірина Дробиш, яка одночасно є заступником голови районної адміністрації. Цікаво – це особлива думка чи таким чином  висловили позицію голови РДА проти прийнятих змін? 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.