Нова Каховка
C

» » Українські банки відмовляються обслуговувати клієнтів з ID-паспортами

Українські банки відмовляються обслуговувати клієнтів з ID-паспортами

Українські банки відмовляються обслуговувати клієнтів на підставі ID-карти – пластикового посвідчення особи нового зразка, яке замінює паспорт «у формі книжечки».

 

Про це повідомляє Держміграційна служба.

 

«У ДМС надходить велика кількість звернень з приводу відмови з боку працівників банків обслуговувати клієнтів з ID-картами. Мова, зокрема, йде про видачу споживчих кредитів, зокрема, у торгових мережах побутової техніки. У той же час, пред'явлення паспорта «у формі книжечки» до подібних проблем не призводить», — йдеться у листі Держміграційної служби заступнику голови НБУ Якову Смолію.

 

Держміграційна служба, яка випускає ID-карти, на підставі скарг громадян склала список найбільш консервативних банків і попросила НБУ вплинути на них.

 

За даними ДМС, найбільш часто скарги з приводу ID-карт надходять на ОТП Банк, Ідея Банк, ПУМБ і Альфа-Банк.

 

Нагадаємо, з 1 листопада 2016 року всі українці можуть оформити ID-паспорти. Нові паспорти являють собою пластикову карту, що містить електронний носій інформації, на якому записана інформація про біометричні дані власника документа. Такий документ повинен бути краще захищений від підробок і виключити можливість користування іншою людиною.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.