Нова Каховка
C

» » В Новокаховській картинній галереї відбулася зустріч з відомим херсонським поетом

В Новокаховській картинній галереї відбулася зустріч з відомим херсонським поетом

В картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського11 квітня відбулася творча зустріч з херсонським поетом, членом Національної Спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреатом Шевченківської премії 2006 року, Почесним членом Національної Спілки художників України  Анатолієм Кичинським.

 

Зустріч зібрала багато шанувальників ліричного мистецтва. Були присутні міські поети, письменники, публіцисти, журналісти, вчителі, бібліотекарі. Ті, хто любить поезію.

 


На самому початку Олексій Кисловський, вихованець Дитячої школи мистецтв Театрального відділення, познайомив гостей з віршем «Ворота» Анатолія Кичинського.
 
Багато було запитань до винуватця зустрічі. Лунала лірична поезія у виконанні автора, що викликало захват у представниць тендітної половини людства. Гості почули чудові вірші, присвячені мамі.
 
Чимало творів Анатолія Кичинського покладено на музику.
Люди творчі талановиті у всьому. Так і Анатолій Кичинський не тільки пише вірші, а пише ще й картини. Сподіваємося побачити виставку його робіт в нашій картинній галереї.
В Новокаховській картинній галереї відбулася зустріч з відомим херсонським поетом
В Новокаховській картинній галереї відбулася зустріч з відомим херсонським поетом
 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.