Нова Каховка
C

» » На території Берислава побудують три сонячних електростанції

На території Берислава побудують три сонячних електростанції

На території Берислава побудують три сонячних електростанціїБериславський міський голова на передодні позачергової сесії міської ради, яка відбулася 18 квітня, провів спільне засідання комісій на якому депутати вислухали керівника ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР», який планує побудувати на території міської ради три сонячні електростанції.

 

На позачерговій сесії депутати розглянули одне питання – стосовно передачі в оренду земельних ділянок під розміщення фотоелектричних сонячних електростанцій.

 

Раніше, в листопаді 2016 року, були проведені громадські слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розро­блення містобудівної документації, під час слухань розглядався детальний план території під розміщення со­нячних електростанцій в північно-східній частині міста.

 

Під забудову буде використано ділянку, яку нарізі звільнено від промислових об’єктів машинобудівного заводу, для розміщення сонячної електростанції вона підходить просто ідеально. Запланована потужність електростанції сягатиме 15 МВт. Під час будівництва будуть залучатись бериславські спеціалісти, до того ж, зі слів представника кампанії, буде створено 25-30 нових, постійних робочих місць, також місто отримає відповідні надходження до свого бюджету.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарій

vasa 20 квітня 2017 12:19
ДА.також місто отримає відповідні надходження КЛЮЧЕВЫЕ СЛОВА ТАКОЖ. ТАК ВОТ ВСЕ ОСТОЛЬНЫЕ НАДХОДЖЕННЯ БУДЕТТПОЛУЧАТЬ КЛЮЕВ НАХОДЯСЬ В КИТАЕ. КАК И СО ВСЕМИ ОСТАЛЬНЫМИ СОЛНЕЧНЫМИ СТАНЦИЯМИ.
  • Нравится
  • 0
дописувач 22 квітня 2017 17:37
хто не бачить на малюнку Чорнобильська АЕС. Так дивіденти підуть Клюєву, але-ж і рук міського голови трохи "прилипне", а простому люду з цього - зась. Але нам для них нічого не шкода.
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.