Нова Каховка
C

» » Вихованці СК "Акцент" виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу

Вихованці СК "Акцент" виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу

В  місті Бровари (Київська область) протягом 6-9 квітня проходив Чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів за версією WAKO.

В змаганнях, в різних розділах кікбоксингу взяли участь 994 спортсмена, яких представляли 156 тренерів з 21-ї області України. Це свідчить про велику популярність і масовість кікбоксингу WAKO в Україні.

Спортивний клуб «Акцент» (Нова Каховка, Каховка) представляла команда з 15 кікбоксерів, які є учнями ОДЮСШ «Спартак» (м. Херсон). Під керівництвом тренерів Юрія Маломуж та Олени Маломуж в нелегких двобоях вибороли сім золотих, чотири срібних та п’ять бронзових нагород спортсмени клубу. Серед них: Олександр Барановський, Андрій Зуєв, Прохор Коваленко, Дар’я Маломуж, Гліб Маломуж, Карина Смагіна, Іван Собко, Анастасія Субота, Дмитро Тиркало, Микола Хмельов.

Вихованці СК "Акцент" виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу

Між іншим, на Чемпіонаті України вперше була введена електронна система оцінювання поєдинків, що використовується на всіх змаганнях світового та європейського рівня. Такий спосіб оцінювання збільшує об’єктивність та дає змогу тренерам та глядачам бачити кількість балів на протязі всіх 3-х раундів.

Крім цього, під час змагань відбулась нарада тренерів, де обговорювалось чимало питань стосовно розвитку кікбоксингу в Україні, а також обрано трьох спортсменів, які приймуть участь в навчально-тренувальних зборах з подальшою участю у Чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів в Македонії за рахунок федерації.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів та розвитку!Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.