Нова Каховка
C

» » Кримський медичний університет може переїхати до Херсона

Кримський медичний університет може переїхати до Херсона

Депутати Херсонської облради за ініціативи міжфракційної групи «Медицина Херсонщини» підтримали звернення до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я щодо перенесення Кримського державного медичного університету ім. Георгіївського в Херсон та відновлення його роботи.
Кримський медичний університет може переїхати до Херсона
За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та члена міжфракційної групи «Медицина Херсонщини» Віктора Короленка, функціонування медичного закладу на території області дозволить вирішити ряд профільних питань. Зокрема, забезпечить Херсонську область провідними фахівцями в галузі медицини та дасть можливість кримським студентам продовжити розпочате навчання.

 

Відзначимо, на сьогодні розглядаються варіанти розташування університету. Вивчається питання обладнання установи лікувально-діагностичною апаратурою, комп’ютерною технікою та укомплектуванням штату професорсько-викладацьким складом в залежності від вимог спеціальностей.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.