Нова Каховка
C

» » В Каховці відбувся рейд з недопущення продажу алкоголю неповнолітнім

В Каховці відбувся рейд з недопущення продажу алкоголю неповнолітнім

В суботу, 8 квітня після 22:00 відбувся вже другий у цьому році рейд робочої групи з перевірок недопущення реалізації неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів в торгівельних та розважальних закладах міста, перебування дітей після 22:00 без супроводу законних представників.

До складу групи входять представники міськвиконкому, відділу освіти, Каховського ВП ГУНП, два депутати міської ради, працівники МГФ ОГП "Щит".

В ході рейду в розважальних закладах були виявлені 11 неповнолітніх (найстаршим по 17 років), 9 з них вживали алкогольні напої, по 2-м зафіксований факт продажу (вжити не встигли).

В Каховці відбувся рейд з недопущення продажу алкоголю неповнолітнім

По всім випадкам складені відповідні акти, протоколи. У деяких неповнолітніх дії робочої групи викликали обурення.

5 дітей віком до 16 років перебували на вулицях міста після 22:00 без супроводу законних представників, 2 - з міста, 3 - з Каховського району. Усіх дітей було повернуто батькам, яких викликали до місця виявлення.

В розважальних закладах також зафіксовано деякі недоліки, які власникам було рекомендовано виправити.Рейди робочої групи будуть проводитись й надалі.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.