Новая Каховка
C

» » В Каховці відбувся рейд з недопущення продажу алкоголю неповнолітнім

В Каховці відбувся рейд з недопущення продажу алкоголю неповнолітнім

В суботу, 8 квітня після 22:00 відбувся вже другий у цьому році рейд робочої групи з перевірок недопущення реалізації неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів в торгівельних та розважальних закладах міста, перебування дітей після 22:00 без супроводу законних представників.

До складу групи входять представники міськвиконкому, відділу освіти, Каховського ВП ГУНП, два депутати міської ради, працівники МГФ ОГП "Щит".

В ході рейду в розважальних закладах були виявлені 11 неповнолітніх (найстаршим по 17 років), 9 з них вживали алкогольні напої, по 2-м зафіксований факт продажу (вжити не встигли).

В Каховці відбувся рейд з недопущення продажу алкоголю неповнолітнім

По всім випадкам складені відповідні акти, протоколи. У деяких неповнолітніх дії робочої групи викликали обурення.

5 дітей віком до 16 років перебували на вулицях міста після 22:00 без супроводу законних представників, 2 - з міста, 3 - з Каховського району. Усіх дітей було повернуто батькам, яких викликали до місця виявлення.

В розважальних закладах також зафіксовано деякі недоліки, які власникам було рекомендовано виправити.Рейди робочої групи будуть проводитись й надалі.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.