Нова Каховка
C

» » Біля Малокаховки постраждала п’яна велосипедистка

Біля Малокаховки постраждала п’яна велосипедистка

Із першими теплом кількість велосипедистів на дорогах зросла чи не в десятки разів. Та от безпекою деякі велосипедисти, м’яко кажучи, нехтують, вирушаючи в дорогу в стані алкогольного сп’яніння.

Так, вчора на трасі, що проходить біля села Малакаховка, близько 22:00 жінка близько 35-ти років зазнала чималих травм, упавши з велосипеда. Небайдужі водії знайшли її саму на обочині, викликали «швидку».

Біля Малокаховки постраждала п’яна велосипедистка

Сама ж жінка розповідає, що їхала в Нову Каховку, велосипед належить дитині і ніби-то вона постраждала від авто. Та постраждала знаходилась в такому «веселому» стані, що ледве усвідомлювала, хто знаходиться навколо і чітко пояснити ситуацію не змогла. Слідів же від ймовірного ДТП з авто велосипед і сама жінка не мали.

Біля Малокаховки постраждала п’яна велосипедистка

Велосипедист, виїжджаючи на дорогу, стає, як і водій авто­мобіля, автобуса, тролейбуса, рівноправним учасником дорож­нього руху. Тож, має дотримуватись ПДД, а, отже, ні в якому разі не здійснювати рух під впливом алкоголю. Пам’ятайте про власну безпеку, адже порушивши правила дорожнього руху, ви не тільки ризикуєте самі, а й нарікаєте на небезпеку інших.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.