Нова Каховка
C

» » Обрано новий склад громадської ради при Каховській РДА

Обрано новий склад громадської ради при Каховській РДА

Вже не нова ініціатива для Каховського району почала «нове життя». Так, 17 березня відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Каховській районній державній адміністрації.

Подія стала символічною, адже саме цього дня Україна відзначала 100-річчя від початку Української революції та створення Української Центральної ради – першого парламенту України. Схоже, цей день для каховчан став демократичним із подвійною силою.

Вже обрано голову ради – Олександр Назарук (ВГО «Кордон»), заступника голови – Дмитро Дунаєв (ГО «УГО «Солідарна Україна») та секретаря – представник райдержадміністрації, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики Інна Бальошенко (секретар не є членом громадської ради).

В новому складі рада діятиме протягом 2-х років, збираючись на засідання не рідше одного разу на квартал.

Та вже під час першого засідання, що відбулось 21 березня, члени ради показали, що налаштовані на плідну роботу та мають чимало ідей та ініціатив.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.