Нова Каховка
C

» » Комісія перевірила використання бюджетних коштів Бериславською ЖЕК-1

Комісія перевірила використання бюджетних коштів Бериславською ЖЕК-1

У Бериславі була створена робоча група з розгляду питання належного використання бюджетних коштів, виділених КП «Бериславська ЖЕК-1» на придбання «пристроїв примусового зниження швидкості»

 

До складу комісії увійшли заступник міського голови Дмитро Шитіков, секретарь міської ради Світлана Лужецька, начальник КП «Бериславська ЖЕК-1» Олександр Колєсніченко та депутати міської ради Галина Йорж, Олександр Казаку, Віктор Пелих, Олександр Починок, Олександр Чумачов, Вадим Чепурний, Євгенія Шаповалова.


28 березня начальник комунального підприємства надав для вивчення комісії всі необхідні документи, договір, накладну, платіжне доручення, кошторис. Всі документи були ретельно вивчені депутатами без зауважень.

 

В підсумку комісія прийняла рішення про необхідність звіту на сесії начальника КП «Бериславська ЖЕК-1» про виділені та використані підприємством бюджетні кошти за 2016 рік.


Раніше "Таврійські вісті" повідомляли, що у Бериславі встановили "лежачих поліцейських", на які з міського бюджету було виділено 80,3 тис. грн. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.