Новая Каховка
C

» » Каховський мер отримав недовіру (відео)

Каховський мер отримав недовіру (відео)

Сьогодні, 30 березня, під час засідання 33-ї сесії Каховської міської ради було прийнято рішення висловити недовіру міському голові Каховки Андрію Дяченко.

 

За таке рішення проголосували 19 депутатів, 5 – утримались, 2 – проти. Загалом виходить 26 голосів, хоча на початку засідання зареєструвались 29 з 34. Схоже, 3-є побоялись висловити свою думку, просто покинувши зал засідань.

 

Факт цього голосування не став несподіванкою ні для містян, ні для самого мера.


Питання про висловлення недовіри Дяченко було ініційоване депутатом від партії «Опозиційний блок» Максимом Долею. Серед причин – численні судові, зокрема й кримінальні, справи, так чи інакше пов’язані з підлеглими міського голови та ним особисто, а також ряд «незрозумілих» рішень для депутатського корпусу та інтересів громади Каховки.

 

Фактично, висловлення недовіри – це суто політичне рішення, що ніяким чином не впливає на роботу міського голови (дострокове звільнення чи усунення), але на справі є «жовтою карткою», що має привернути увагу очільника, змусити переглянути поведінку посадової особи.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.