Нова Каховка
C

» » Фальсіфіковані 150 літрів коньяку та 85 літрів вина вилучені правохоронцями

Фальсіфіковані 150 літрів коньяку та 85 літрів вина вилучені правохоронцями

Працівники Бериславського відділу поліції виявили факт продажу підакцизних алкогольних товарів без відповідних ліцензій. З незаконного продажу правоохоронці вилучили 150 літрів коньяку та 85 літрів вина сумнівного виробництва.

Незаконний продаж здійснювали місцеві жителі на одному із торгівельних майданчиків на автодорозі Мар’янське – Берислав. Під час перевірки поліцейські з’ясували, що алкоголь продавався без відповідних дозволів на торгівлю. У правопорушників поліцейські вилучили 150 літрів коньяку та 85 літрів вина домашнього виготовлення. Уся продукція вилучена, її зразки направлені на дослідження. Після висновків експертизи стане відомо, наскільки саморобний алкоголь є шкідливим для здоров'я людини.

На правопорушників складені адміністративні протоколи за ч.1 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Фальсіфіковані 150 літрів коньяку  та 85 літрів вина вилучені правохоронцями
Фальсіфіковані 150 літрів коньяку  та 85 літрів вина вилучені правохоронцями


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.