Нова Каховка
C

» » Військовослужбовців забезпечать житлом

Військовослужбовців забезпечать житлом

19 січня 2016 року під головуванням секретаря Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Івана Вінника відбулась робоча нарада з питань запровадження дієвого механізму забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом.

З огляду на суттєве збільшення грошового забезпечення військових, передбачене Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», на нараді було прийнято рішення про оперативне вивчення Державною іпотечною установою спільно з Міністерством оборони України можливості та перспектив будівництва соціального житла з метою подальшої його реалізації військовослужбовцям на пільгових умовах та про розробку ефективної комплексної моделі житлового кредитування військовослужбовців на найбільш вигідних для них умовах.

Наступна робоча нарада, на якій буде представлено покроковий алгоритм впровадження комплексної моделі забезпечення житлом відповідних категорій громадян, запланована на 03 лютого 2016 року.

Реалізація зазначеної ініціативи надасть можливість забезпечити військовослужбовців Збройних Сил України соціальним житлом в новобудовах з урахуванням вигідних умов кредитування за довгостроковими пільговими житловими програмами без встановлення обліку, квартирних черг, непомірних відсотків та з правом самостійного вибору житлового приміщення, яке б задовольняло індивідуальні потреби кожного військовослужбовця.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.