Нова Каховка
C

» » Тавричанська ОТГ запустила офіційний сайт

Тавричанська ОТГ запустила офіційний сайт

Зовсім нещодавно в мережі Інтернет розпочав роботу офіційний сайт Тавричанської об’єднаної територіальної громади. Тепер мешканці сіл Тавричанка, Скворцівка, Солідарне, Мар `янівка, Дудчине, Любимо-Павлівка, Любимо-Мар`ївка, Заозерне та Ольгівка отримали можливість відстежувати новини громади на сайті.

Веб-сайт розроблений у рамках вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Поступово усі рубрики сайту наповнюватимуться про основні події громади, публікуватимуться усі рішення прийняті місцевим органом влади.

Та вже сьогодні в доступі картка та історія громади, чималий архів документів (з рішенням сесій селищної ради) та фотогалерея. Крім цього, кожен охочий може «познайомитись» із головою, депутатським корпусом та виконавчим комітетом. Приємною новиною стало є те, що функціонує можливість створення електронних петицій.

Нагадаємо, нещодавно офіційний сайт з’явився і в Любимівській селищній раді, що зараз так само перебуває у стадії наповнення. Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.