Новая Каховка
C

» » Позапланове обстеження вулично-шляхової мережі на території Каховського району

Позапланове обстеження вулично-шляхової мережі на території Каховського району

Позапланове обстеження вулично-шляхової мережі на території Каховського району

На виконання вимог Законів України «Про Національну поліцію», «Про дорожній рух», з метою приведення вулично-дорожньої мережі доріг та вулиць населених пунктів працівниками дорожнього нагляду Каховського ВП ГУНП в Херсонській області, спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій було проведено позапланове обстеження доріг та вулиць населених пунктів.


За результатами зазначених обстежень було встановлено, що на території  обслуговування понад 103 км доріг державного значення уражено ямковістю площа якої складає 2900 кв/м, 90 км доріг загального користування місцевого значення площею 4750 кв/м та вулиць населених пунктів 78 км площею 1600кв/м.

За незадовільне утримання вулично-шляхової мережі,  власникам вулично-дорожньої мережі видано 1 припис, 5 вимог на усунення недоліків та одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.