Нова Каховка
C

» » До Херсонської облради можна буде колективно звернутися через інтернет?

До Херсонської облради можна буде колективно звернутися через інтернет?

На наступній сесії Херсонської обласної ради депутати розглянуть проект Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій.

Цей проект наразі оприлюднено на офіційному сайті обласної ради. Згідно з ним, електронна петиція - це колективне звернення громадян до обласної ради через офіційний веб-сайт Херсонської обласної ради або веб-сайт громадського об'єднання, що здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

Електронні петиції мають стосуватися лише питань, що відносяться до повноважень та компетенції Херсонської обласної ради.

Передбачені проектом і певні обмеження - електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Відповідальність за зміст електронної петиції буде нести її ініціатор.

Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій міститиме чотири розділи: Загальні положення; Створення електронної петиції; Збір підписів; Розгляд електронної петиції.

Попередньо проект Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій буде розглянутий постійними комісіями обласної ради.

 

pik


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.