Нова Каховка
C

» » У Бериславі відбудуться змагання з футзалу

У Бериславі відбудуться змагання з футзалу

У Бериславі відбудуться змагання з футзалу25-26 березня в м. Берислав в спортивному комплексі «Юність» районної КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва відбудуться змагання обласної Колосіади з футзалу серед команд ветеранів (старше 40 років) «Ліга сільських чемпіонів Херсонщини» сезону 2016/2017 років. 

 

До змагань допускаються футзальні аматорські команди ветеранів колективів фізкультури підприємств, організацій, закладів і установ агропромислового комплексу та сільської гуманітарної сфери, сільських, селищних, міських (районного підпорядкування), районних, галузевих, спортивних, футбольних, фізкультурно-спортивних клубів тощо, що є цьогорічними та/або минулорічними чемпіонами і призерами чемпіонатів районів, укомплектовані футзалістами - аматорами 1976 року народження і старшими, які постійно проживають (зареєстровані не пізніше 1 березня 2016 р.) в селах, селищах і містах районного підпорядкування адміністративного району, який представляє команда. 

 

Організатори запрошують команди ветеранів до участі у змаганні. Контактні телефони: +38051980202, +380671003723 (В’ячеслав Анатолійович Роль).


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.