Нова Каховка
C

» » Волонтер звинуватив бериславских посадовців у відмиванні бюджетних коштів (відео)

Волонтер звинуватив бериславских посадовців у відмиванні бюджетних коштів (відео)

Волонтер Вадим Чепурной вважає, що посадовці Бериславської міської ради привласнили кошти, виділені на встановлення «лежачіх поліцейських». Про це він написав у соцмережі «Фейсбук».

Чепурной також зазначив, що його засмучують ще деякі факти:

«Перше це те, що напівзруйноване дорожнє полотно міської дороги, яке не сьогодні так завтра «злізе» з першим гарним дощем разом з «поліцейським»! Та і професіоналізм різноробочих з КП «Бериславським ЖЕК-1» не на високому рівні. Не кажучи, що ліцензії на проведення дорожніх робіт дане підприємство не має, та й звідки вони можуть взяти, якщо жодного працівника, який би закінчив шляхобудівний навчальний заклад, НЕМАЄ! На підприємстві лише керівник Колісниченко О. має вищу освіту, головний інженер Раков Ю. працює з середньою освітою і за фахом механік!»

Волонтер нагадав, що на проект по встановленню «поліцейських» виділено 103,6 тис. грн. (90,3 тис. з міського бюджету, 15,5 тис. – Британською радою).

«Ось невелика математика! На сайті www prom.ua ціна на встановлені елементи різна: в ООО «Дорактив» 1 погонний метр коштує 610 грн., а такий же, як у нас, встановлений пристрій від підприємства «Резинопласт» коштує від 260 грн елемент до 585 грн розміром 650х500х52. У нас, по зовнішньому вигляду, встановлено, мені здається, за 455 грн. шт. розміром 650х315х52, в середньому потрібно встановити 12-15 шт. на один пристрій, тобто «лежачій поліцейський»! От и отримуємо ціну одного пристрою від 5460 грн до 6825 грн, таких пристроїв було встановлено 4 шт! У підсумку ми маємо мінімум 21840 грн., максимум 27300грн + робота робітників, нехай коштує за 4 робочі дні 20000 грн. (це реально, тобто працівники фактично працювали)! От виходить, що максимум, на мій погляд, можливо витратити 47300 грн з 103800 грн. Питання - хто з вищеперерахованих робітників міської ради привласнив решту 56500 грн.?» - запитує Чепурной.

Волонтер звинуватив бериславских посадовців у відмиванні бюджетних коштів (відео)

Волонтер звертається до керівництва правоохоронних органів Бериславського району:

«Тепер виникає велике питання до нової поліції м. Берислава (Войчек О.С.) та оновленої прокуратури, в якій забрали ряд повноважень по відношенню до посадових осіб: як будуть розслідувати дані факти? Чому на жодній сесії міської ради представників даних структур не було, окрім одного разу, коли були мною запрошені? Та чи візьметься за дану справу СБУ? А можливо так, як за попередні кримінальні справи, відкриті проти міського голови, які не доведені до кінця?! Хто візьметься за цю справу, та викриє тих осіб, які на державній службі створили корупційну схему та виправляє своє особисте фінансове становище? Хто за кошти громади, а в даному випадку і кошти країни ЄС, можливо, будує власні маєтки, або відпочиває за кодоном, або купує квартири?».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Олександр 20 березня 2017 14:52
Зауваження. Вадим, по-перше, я не зубний лікар, а маю вищу освіту "Лікар стоматолог". І по-друге, як лікар наполегливо рекомендую Вам звернутись до лікаря психіатра.
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.