Нова Каховка
C

» » Бериславський район потрепає від негоди

Бериславський район потрепає від негоди

Майже половину Бериславського району Херсонської області знаходиться без електроенергії вже більше трьох діб. Голова Бериславської РДА на дзвінки людей не відповідає! 

Станом на ранок 20 січня була відсутня електроенергія в таких селах як: Червоний Маяк, Ударник, Крупиця, Костирка, Новорайськ, Отрадокам'янка, Миколаївка та інші.

Для ліквідації надзвичайної природної ситуації у Бериславському районі  цілодобово працює оперативний штаб.

До складу штабу входять: голова районної ради В.І.Коновалов, перший заступник голови РДА О.М.Мандра, заступник голови районної ради І.Є.Джеманова, начальник районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій О.В.Барильник, начальник Новокаховського РЕЗ і ЕМВ.І.Маховський, в.о. начальника філії Бериславський райавтодор О.Ф.Жуковський, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

Після стихії 90% населених пунктів району були позбавлені енергопостачання, а як наслідок і водопостачання. На сьогоднішній день у 11 сільських радах (із 23) ще відсутнє  світло.

Після обіду було поновлено постачання до Отрадокам'янкі та Миколаївки.

Ситуація вкрай складна, але контрольована. Щоденно працюють служби РЕЗ і ЕМ по відновленню енергопостачання, залучені додаткові бригади РЕЗ і ЕМ, дорожньої служби з сусідніх районів області, кожного дня Бериславський хлібозавод постачає хліб у населені пункти, районна служба з надзвичайних ситуацій розвозить питну воду у віддалені степні села, голови місцевих рад разом з депутатським корпусом на місцях надають посильну допомогу у вирішенні нагальних питань по забезпеченню життєдіяльності населених пунктів.

Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації триває.

 

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

дописувач 21 січня 2016 19:28
За то шо відео зняв молодець, а там коло купки пісочку стояв, лопатку можна було взяти трохи на дорогу порозкидати, чи тільки знімати можем? Починати то треба з себе, а?
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.