Нова Каховка
C

» » У Бериславі встановлюють лежачих поліцейських

У Бериславі встановлюють лежачих поліцейських

У Бериславі почали встановлювати лежачих поліцейських. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Бериславської районної ради Сергій Шаповалов.

Встановлення обмежувачів швидкості на найбільш аварійно-небезпечних ділянках Берислава спільний проект активистів, місцевої влади і Британської ради. Ініціаторами проекту виступили Сергій Шаповалов, депутат міської ради Євгенія Шаповалова та голова спілки роботодавців, товаровиробників і підприємців Олексій Чачібая. Для реалізації проекту Британська рада надала фінансову підтримку в сумі 13,5 тис. грн., міська рада в 2016 році виділила 80,3 тис. грн., а нещодавно ще 10 тис. грн. для закупки обладнання. Роботи виконує КП «Бериславська ЖЕК-1».

Поліцейських вже почали встановлювати біля пішохідного переходу бериславської школи №3.

У Бериславі встановлюють лежачих поліцейських
У Бериславі встановлюють лежачих поліцейських

«Далі працівники ЖЕКу працюватимуть біля медичного коледжу та біля магазину «Каштан». На цих відрізках вулиці 1 Травня завжди людно, через дорогу весь час курсують діти та студенти. Тож відтак це дасть змогу позбавити любителів швидкості «ганяти» вулицями міста, як результат, діти зможуть спокійно ходити до школи та додому, батьки перестануть перейматись про їхню безпеку на дорозі, а дії водіїв стануть більш відповідальними та осмисленим», написав Сергій Шаповалов.

– Оскільки асфальто-бетонні «поліцейські» не передбачені правилами і державними будівельними нормами, ми встановили сертифіковані резинові «лежачі поліцейські». Ця справа мала початок минулого року і ось нарешті маємо конкретний результат, – зазначив міський голова Берислава Олександр Шаповалов.

Окрім самих «поліцейських», на кварталах встановили попереджувальні знаки про обмеження швидкості руху, а також нанесли на асфальті розмітку яскраво-жовтою фарбою.

У Бериславі встановлюють лежачих поліцейських
Нагадаємо, що в Новій Каховці нібито з метою економії встановлюють ті самі не передбачені правилами і державними будівельними нормами асфальто-бетонні «лежачі поліцейські».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.