Нова Каховка
C

» » Соцмережі підсилюють почуття самотності, - психологи

Соцмережі підсилюють почуття самотності, - психологи

Соціальні мережі, як Twitter, Facebook та Pinterest - підсилюють у людей почуття самотності. Про це свідчить доповідь американських психологів.

Фахівці зазначили: якщо людина щодня проводить у соцмережах понад дві години, у неї подвоюється ризик розвитку соціальної ізоляції.

За даними дослідження, ідеалізований образ людей на сторінках соцмереж може змусити людину відчувати заздрість.

До таких сайтів експерти також віднесли Instagram і такі платформи, як Snapchat і Tumblr.

"Ми поки точно не знаємо, що відбувається раніше - використання соцмереж або відчуття соціальної ізоляції", - пояснює співавтор дослідження, професор Піттсбурзького університету Елізабет Міллер.

Вона додає, що: "Можливо, молоді люди, які спочатку відчували соціальну ізоляцію, звертаються до соцмереж. Або ж часте використання соцмереж якимось чином викликає почуття ізоляції від реального світу."

За даними дослідження, що більше часу людина проводить в інтернеті, тим менше часу залишається для спілкування в реальному світі.

В опитуванні для дослідження взяли участь дві тисячі людей у віці від 19 до 32 років.

Професор Піттсбурзького університету Брайан Примак зазначив, що сучасні технології багато в чому ускладнюють спілкування, а не спрощують його.

"Хоч на перший погляд і здається, що соцмережі дають можливість заповнити цю соціальну порожнечу, це дослідження говорить про те, що вони можуть бути не тим розв'язанням проблеми, яку люди сподівалися отримати", - говорить пан Примак.

джерелоШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.