Нова Каховка
C

» » Закон «Про корупцію» торкнувся і каховського мера

Закон «Про корупцію» торкнувся і каховського мера

Закон «Про корупцію» торкнувся і каховського мераКаховський міський голова отримав протоколи про адміністративні правопорушення.

Так, сьогодні, 3 березня, працівники Управління захисту економіки слідчого управління поліції Херсонської області  намагались вручити протоколи за двома ознаками адміністративних правопорушень, а саме: Стаття 172-7 ч.1 «Не повідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів» та ч.2 «Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів».

Перебуваючи на посаді мера, Андрій Дяченко під час засідання другої сесії Каховської міської ради голосував за надання в оренду земельної ділянки комунальної власності за адресою вул. О.Гончара (Кірова), 12 для своєї дружини. А вже під час засідання 5-ї сесії Андрій Андрійович проголосував за власну премію.

«Сьогодні став свідком безпрецедентної події. Працівники поліції намагались вручити меру міста Каховка – Дяченко Андрій Андрійовичу постанову про адміністративне правопорушення. Під час читання працівником поліції адміністративного протоколу Дяченко постійно комусь телефонував та консультувався, як виявилось пізніше адвокатом міського голови буде пані Ярова, та сама яка хоче «представляти інтереси» міської ради у справі Гончара. Напевне, по пораді адвоката, Дяченка заявив, що йому не зачитали його права… Ця репліка викликали посмішку у всіх присутніх адже це відверта брехня! Роз’яснення меру його прав це перше що зробили працівники поліції, що зафіксовано на відео. Цей випадок, особисто для мене, ще раз підтвердив що Андрій Андрійович у мерському кріслі людина випадкова, яка дуже погано орієнтується у законодавстві, а його діяльність супроводжується постійними чварами з депутатським корпусом та виправдуванням злочинних діянь начальника відділу освіти М. Гончар. Напевне це все чим запам’ятається нашому місту мер «розконсерватор»», - розповідає безпосередній свідок події, депутат Каховської міської ради Максим Доля.

Абсурдними здаються зазначені помилки мера, при такій кількості не тільки заступників, а й радників, депутатів - однопартійців (серед яких, між іншим, є особи з юридичною освітою). 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.