Нова Каховка
C

» » У Каховці замість води з кранів тече іржавий бруд

У Каховці замість води з кранів тече іржавий бруд

У каховчан, які живуть по вул. Гагаріна, кожен день замість води з кранів тече іржавий бруд. Про це у Фейсбуці написав місцевий мешканець Сергій Макогон.

«Думали, випадковість, роботи якісь робили. Але ні. І вдень, і ввечері, і наступного дня з крана тече, то більш-менш світла, то майже чорна вода. Звичайно, буває і чиста. Добре, хоч не у свята. Але, вона тільки здається чистою. Набираєш у будь-яку ємність, а колір в неї, як у чаю, що подають у шкільних їдальнях. Зі слів жителів, щоб рідина, хоча б на вигляд, стала водою потрібно зливати до 300 літрів.
Проблема в старих трубах, а саме в центральних, так як внутрішньобудинкові комунікації і підведення до будинку замінені. Як виглядають порослі сталактитами та сталагмітами старі труби думаю всі бачили. Саме через них і подається каховчанам печерна вода вищого гатунку. Як розповіли місцеві, Водоканал взагалі боявся їх чепати, щоб не розсипалися на труху, тому як герой всім відомого радянського мультфільму вирішили що "и так сойдет".
Для тих хто скаже: "Нехай куплять фільтр", зустрічне питання: заплати за іржаву воду, купи фільтр, що ще купити, за що заплатити? А поки шукаєте відповідь, люди вчаться бути толерантними до бруду, долати зайву гидливість, і розраховують, що така водиця не сильно зашкодить здоров'ю...» підсумував каховчанин.
У Каховці замість води  з кранів тече іржавий бруд
У Каховці замість води  з кранів тече іржавий бруд


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.