Нова Каховка
C

» » В Каховці триває протистояння між мером і депутатським корпусом (відео)

В Каховці триває протистояння між мером і депутатським корпусом (відео)

Вчора, 23 лютого відбулось чергове засідання Каховської міської ради. Серед загального числа участь в роботі взяли 25 депутатів – кворум зібраний.

Порядком денним до розгляду було передбачено цілих 66 питань! Адже, така кількість їх накопичились у зв’язку з тим, що засідання сесії вже систематично зривались.

ЧИТАЙТЕ: "Каховський мер зірвав чергову сесію", "Виховання від каховського мера продовжується".

Черговий раз каменем спотикання став проект рішень від одного із представників депутатського корпусу. А саме питання про дострокове розірвання договору із юристом Яровою на представництво інтересів Каховської міської ради по справі начальника міського відділу освіти Михайла Гончара. Дискусій навколо питання чи винний чиновник не менші, ніж над питанням кому ж міська рада має надати таке почесне право представляти власні інтереси.

ЧИТАЙТЕ: "Чи винен керівник відділу освіти Каховки вирішить суд", "Судовий розгляд над керівником відділу освіти в Каховці перенесено").

Каховський мер майже півтори години намагався зняти це питання з порядку денного. Компромісу очільнику міста та депутатам досягти врешті-решт вдалось: для цього Андрій Дяченко запропонував провести позачергову сесію 14 березня, де і буде окремо розглянуто це питання. Більш того, Андрій Андрійович запевнив депутатів в тому, що при будь-якому результаті голосування, обіцяє не накладати на рішення вето.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.