Нова Каховка
C

» » В Бериславському районі асфальтне покриття буде покладено за європейськими стандартами

В Бериславському районі асфальтне покриття буде покладено за європейськими стандартами

Перспективи розвитку дорожньої інфраструктури та заходи щодо ремонту та утримання доріг обговорили на нараді з пріоритетних напрямків розвитку Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського та Нововоронцовського районів Херсонської області.

 

У 2016 році за рахунок коштів з державного бюджету у Бериславському районі було виконано ремонт дорожнього покриття на суму 0,6 млн грн, у Великоолександрівському - 0,7 млн грн, у Високопільському - 0,3 млн грн та Нововоронцовському - 0,3 млн грн.

 

Як зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Херсонській області Ігор Школенко, особливу увагу у поточному році має бути приділено ремонту автомобільної дороги Т-04-03 Мар’янське-Берислав-/Р-47/, де покриття проїзної частини майже на всій протяжності має великий обсяг руйнувань, а на окремих ділянках воно зруйновано повністю.

В Бериславському районі асфальтне покриття буде покладено за європейськими стандартами

У 2017 році на проектно-кошторисну документацію передбачено 1,3 млн грн з обласного бюджету та близько 3 млн грн на проектування 9 об'єктів ремонту доріг з державного.

 

У 2016 році по всій ділянці зазначеної дороги (8 тис.м2) було виконано ямковий ремонт, задля забезпечення руху автотранспорту проводився ремонт окремих ділянок дороги з використанням доменного шлаку.

 

"До кінця року керівництвом райдержадміністрації має бути вирішено питання співфінансування з районного бюджету на ремонт дороги у розмірі 10%, аби отримати кошти з Державного фонду регіонального розвитку", - зазначив очільник області Андрій Гордєєв та додав, що на ямковий ремонт наразі виділено 1 млн грн на кожен район, ремонті роботи  повинні розпочатись вже в березні. Окрім цього, у районі буде покладено 12,5 км нового асфальтобетонного покриття такого, як в Олешківському районі.

В Бериславському районі асфальтне покриття буде покладено за європейськими стандартами 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.