Нова Каховка
C

» » В Каховці відбулось засідання "круглого столу", присвяченого подіям під Дебальцево

В Каховці відбулось засідання "круглого столу", присвяченого подіям під Дебальцево

За ініціативою волонтерської місії "Чорний тюльпан", ГО "Військово-патріотичний клуб "Каховка" та Херсонського відокремленого підрозділу гуманітарної місії "Чорний тюльпан" 19 лютого в приміщені Каховського міськвиконкому відбулось засідання "круглого столу", присвяченого подіям під Дебальцево в 2015 році.

 

В його роботі взяли участь: учасники АТО (в тому числі і учасники подій під Дебальцево в 2015 року) з Каховки, Нової Каховки та Кривого Рогу, члени волонтерської місії "Чорний тюльпан", військово-патріотичного клубу "Каховка", наставники дитячих козацьких організацій міста, козачата з клубу "Сокіл" та куріння "Джура" (ЗОШ № 4), педагоги, представники громадських організацій патріотичного спрямування, представники ЗМІ, заступники міського голови Олег Кожемякін (учасник АТО) і Володимир Федченко, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та просто небайдужі громадяни (всього 58 чоловік).

 

Засідання розпочалось з хвилини мовчання по учасникам Революції гідності - Героям Небесної сотні та загиблим захисникам України під Дебальцевим в лютому 2015 році, яку оголосив Володимир Федченко.

 

 Член волонтерської місії "Чорний тюльпан" Євген Кишкін вручив грамоти ВГО "Союз "Народна пам’ять" каховським волонтерам, які допомагали в ремонті автомобілей для гуманітарної місії "Чорний тюльпан" Свідзінському Олегу та Петраш Володимиру.

 

Далі спогадами про запеклі бої в зоні АТО (2014-2016) та під Дебальцево в 2015 році ділились учасники АТО: Кожемякін Олег, Місюра Валентин, Мухін Сергій, Нечоса Михайло, Обелець Анатолій та інші.

 

Волонтери гуманітарної місії "Чорний тюльпан: Євген Кишкін, Ковтун Ігорь, Чертко Михайло та Пилипенко Олександр розповіли присутнім про діяльність волонтерської місії "Чорний тюльпан" на Сході України в зоні АТО. Вони ж презентували відеофільм про діяльність їх місії. Учасники місії також надали присутнім для огляду експонати із зони АТО. По завершенню учасники "круглого столу" залишили колективне фото на згадку.

В Каховці відбулось засідання "круглого столу", присвяченого подіям під Дебальцево
В Каховці відбулось засідання "круглого столу", присвяченого подіям під ДебальцевоВ Каховці відбулось засідання "круглого столу", присвяченого подіям під Дебальцево


 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.