Нова Каховка
C

» » У Любимівці працівники птахофабрики вимагають погасити заборгованість із заробітної плати

У Любимівці працівники птахофабрики вимагають погасити заборгованість із заробітної плати

У Любимівці працівники птахофабрики вимагають погасити заборгованість із заробітної плати

Не виплачені заробітні плати, зумисне банкрутство, зміна власників, - історія йде за сценарієм села Вірівка (Бериславський район), а згодом виморені кури та екологічна катастрофа. Та й головні учасники – власники, ті самі.

Ще минулої п’ятниці, 17 лютого любимівці оточили територію підприємства ТОВ «Агро-Капітал Юг». Виявилось, більше півроку робітникам не сплачується заробітна плата, загальна сума заборгованості по виплаті становить більше 314 тисяч.

Більш того, заборгованість є й перед Любимівською селищною радою. Плата за землю підприємством не здійснювалась, не зважаючи на всі звернення та листи з боку місцевої влади. Сума боргу на сьогодні складає 60 тисяч гривень.

Сьогодні вранці ситуація почала загострюватись. За словами працівників, сировина вже перестала надходити до виробництва, а, отже, курей почнуть морити голодом. На місце разом із новими власниками прибули й двоє автоматників. З якою метою – можна тільки здогадуватись.

Нагадаємо, аналогічна ситуація відбулась в селі Вірівка (Бериславський район). Господарі просто кинули птицю без їжі, а співробітникам фабрики так само не виплатили заробітну плату. Ситуація набрала ознак цілої екологічної катастрофи та встигла потрапити до новин одного з центральних телеканалів.
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.