Нова Каховка
C

» » Доперевірялись: легалізація від каховського мера

Доперевірялись: легалізація від каховського мера

Доперевірялись: легалізація від каховського мера

Поки міський голова Андрій Дяченко знаходиться у відпустці, міська комісія з легалізації праці завітала до торгових точок, що належать його родичам.


Вчора, 15 лютого з черговою перевіркою міська робоча група з питань легалізації завітала до магазинів та торгівельних точок в самісінькому центрі міста – по вулиці Соборності. 

 

Сам собі яму вирив?

На прохання групи перевіряючих, працівники ФОП Дяченко та ФОП Федченко не надали жодного трудового договору. Більш того, працівниця ФОП Федченко навіть не знала в якого з роботодавців вона працює і намагалась вияснити цей факт у всіх присутніх. Ні для кого з містян не секрет, що ФОП Дяченко та ФОП Федченко не тезки міського голови та одного з його заступників, а найближчі родичі. Питання виникли й до двох інших ФОП в цьому приміщені - Мошенський та Жиленко, які також не мають жодного працівника на ціле друковане видання.

Та подиву горе-підприємців не було меж, коли робоча група надала всі необхідні документи за підписом самого міського голови Андрія Дяченко! Мер вирішив перевірити на законність ведення бізнесу своїх же найближчих родичів - не інакше. Чи поки голова відпочиває, його «руки й ноги» живуть власним життям?


Присутні покупці теж не на жарт були здивовані, але приємно враженні тим, що місцева влада допускає перевірки без попередження (а це було видно по обличчях всіх присутніх) навіть до своїх власних магазинів. Та результат, на жаль, виявився невтішним.


Нагадаємо, в місті активно працює міська група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники відділу праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, фіскальної служби, пенсійного фонду, міськрайонного центру зайнятості та поліції.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.