Новая Каховка
C

» » Списки улюблених місць в Google Maps стали доступні всім користувачам

Списки улюблених місць в Google Maps стали доступні всім користувачам

В додатку Google Maps з’явилась  можливість групувати улюблені місця в списки, ділитися ними, а також переглядати списки друзів і близьких. Оновлення доступне для смартфонів на iOS і Android.

 

Раніше подібна функція вже була доступна в сервісі Google Maps Local Guide. Тепер Google дозволив створювати і ділитися списками всім користувачам.

 

Для того, щоб створити список потрібно вибрати місце, відкрити меню, натиснути «Зберегти» і у випадаючому вікні обрати розділ «Новий список». Списки місць доступні користувачам у відповідному розділі, перейти до якого можна через меню ліворуч.

 Списки улюблених місць в Google Maps стали доступні всім користувачам

Користувачі можуть відправляти списки текстовим повідомленням, електронною поштою, через месенджери або соцмережі. Отримане від іншого користувача посилання можна зберегти.

 

Нова функція також доступна в офлайн-режимі. До того ж користувачі можуть робити списки публічними.

 

Нагадаємо,  користувачі Google Maps отримали можливість додавати місця та змінювати вже наявну інформацію безпосередньо в додатку, а також через пошуковик Google Search.

 

источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.