Нова Каховка
C

» » Любимівська сесія пройшла на «високому градусі»

Любимівська сесія пройшла на «високому градусі»

Любимівська сесія пройшла на «високому градусі»

Переповнена зала декілька годин не змовкала: крики, чвари, звинувачення, - саме так відбувалось чергове засідання Любимівської селищної ради.

Вчора, 13 лютого відбулось чергове засідання 17-ї сесії Любимівської селищної ради. Порядком денним було передбачено 19 основних питань, а також «різне».

Не просто під жвавою дискусією, а навіть цілою «істерикою» присутніх пройшло чимало питань: виділення земельних ділянок та створення відповідної черги, новий тариф на воду, кошти на офіційний сайт, бюджет та багато іншого.

Неоднозначні емоції зали викликав розгляд питання про клопотання до Каховської та Горностаївської районних рад з приводу включення території села Каїри до складу Каховського району. Сміх, здивування та цілковите нерозуміння серед запрошених ніяким чином не вплинули на волю депутатів та селищного голови – рішення прийнято одноголосно.

Вже не вперше депутатом селищної ради Сергієм Цигановим було порушено питання з приводу розгляду та прийняття бюджетних рішень постійною профільною комісією та депутатським корпусом. Адже, фактично кошти виділяються навмання, а не за попереднім кошторисом, який би і могли розглянути депутати.

Продовжився й скандал навколо вільних залишків, який був охрещений вже цілою «сагою». Обсяг яких вияснити не вдавалось протягом тривалого часу. Нині стало відомо, громада має чималу суму – майже 3 мільйони гривень.

Не знайшов підтримки у селищної ради й начальник Відділу освіти Каховської міської ради Михайло Гончар. Він доповів про кількість любимівської малечі, яка відвідує дитячі садочки Каховки, а також витрати які несе за них місто. Михайло Васильович запропонував розглянути депутатам можливість взяти участь у фінансуванні виховання своїх дітей в дошкільних навчальних закладах. Та це питання розглядалось і на попередній сесії, тож, депутати вже малу чітку позицію – відмовити.

Та «найгостріше» пройшов розгляд створення спеціальної тимчасової комісії, що має провести перевірку витрат селищної ради. Обговорення якої переривалось спробами голови закрити сесію в принципі і не ставити питання на голосування. Врешті-решт, рішення було прийнято в компромісному варіанті.

Загалом, діалогу та порозуміння депутати, голова, секретар, головний бухгалтер та всі присутні в залі шукали від 2-ї години дня до шостої вечора. Чи це їм вдалось – сказати складно.

А от вже цієї п’ятниці, 17 лютого, має відбутися засідання позачергової сесії. Про рішення якої інформуватимемо пізніше. Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.