Нова Каховка
C

» » В Каховці відбулось засідання молодіжного «круглого столу»

В Каховці відбулось засідання молодіжного «круглого столу»

В приміщені Каховського міськвиконкому 11 лютого відбулось традиційне засідання молодіжного "круглого столу", яке проходило в рамках міських заходів до дня закоханих.

 

Заступник міського голови Володимир Федченко поздоровив присутніх з днем закоханих. З інформацією про міські заходи до дня закоханих присутніх ознайомила член міської Ради з питань молодіжної політики, практикант відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю 2016 року Ольга Чумаченко, а практикант відділу у справах молоді та спорту 2016 року Анастасія Дедюх проінформувала присутніх з підсумками міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2017 рік.

 

Про перші підсумки за результатами роботи тренінгу  по програмі "Активні громадяни" фасилітатор тренінгу, керівник громадської організації "МО "Нічна Мана" Ольга Радіонова. Владислава Базилевич (один з активістів ініціативної групи "Історична спадщина") розповіла про плани ініціативної групи в рамках проекту "Каховка туристична", який в грудні 2016 року став переможцем міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2017 рік.

 

Присутніх зацікавила і інформація головного спеціаліста відділу реєстру місця проживання осіб Зіняк Іляни про зміни в чинному законодавстві стосовно отримання паспорту громадянина України.

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков Віктор запропонував активістам молодіжного руху взяти активну участь у виборі молодіжних лідерів 2016 року на Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України 2017 року.

 

Присутніми учасниками молодіжного "круглого столу" було запропоновано дві кандидатури: наказний осавул Каховської паланки УДЮТ "Січ" Мінський Григорій та наставник куріння "Джура" (ЗОШ № 4), організатор дитячого колективу Папаконстанді Марія. На завершення каховська патріотка, волонтер, економіст централізованої бухгалтерії відділу освіти Наталя Іванченко презентувала відеофільм "Мотофестиваль 2016".

В Каховці відбулось засідання молодіжного «круглого столу»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.