Нова Каховка
C

» » Новокаховська ГО "Агенція регіонального розвитку" відзвітує про роботу в минулому році

Новокаховська ГО "Агенція регіонального розвитку" відзвітує про роботу в минулому році

16 лютого о 14:00 у яхт-клубі «Максим Марін» (м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 44-а) відбудеться прес-конференція громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад». На прес-конференції буде представлено звіт про роботу агенції за 2016 рік.

Керівники «АРР ТОТГ» розкажуть про реалізовані в нашому регіону власні проекти організації, а також проекти за підтримки Британської Ради, USAID ЛЕВ, ІRI, Tempus, СІРЕ та інших міжнародних і вітчизняних організацій.

Учасникам заходу для обговорення будуть презентовані основні цілі та заходи на 2017 рік для розвитку малого та середнього бізнесу, розвитку туристичної галузі, залучення інвестицій, можливості ресурсної підтримки об’єднаних територіальних громад.

«Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» запрошує прийняти участь у прес-конференції та обговоренні спільного плану дій на 2017 рік для виконання заходів задля сталого розвитку Таврійського субрегіону


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.