Нова Каховка
C

» » Виховання від каховського мера продовжується

Виховання від каховського мера продовжується

Ще одна позачергова сесія в Каховці знов не відбулась.

Сьогодні, 9 лютого засідання позачергової сесії Каховської міської ради навіть не відкривали. Причина – відсутній кворум. Зареєструвались аж 4 депутатів, фактично були присутні 6-ро з 34.

На засідання не прийшов і сам головуючий – міський голова Андрій Дяченко, хоча і був ініціатором скликання засідання.

Чому міськрада не зібралась? Про засідання сесії більшість депутатів отримала інформацію лише вчора ввечері телефонним дзвінком. Хоча розпорядження Дяченко з’явилось на міському сайті за день (як цього вимагає  процедура), час та місце не були зазначені.

Серед інших причин – невдала позачергова сесія ще два дні тому, яку в рамках «виховання дисципліни в депутатів» Дяченко закрив, не розглянувши жодного із питань порядку денного ( "Каховський мер зірвав чергову сесію"). Та й засідання що було напередодні (26 січня) так само не відбулось - "Каховський мер закрив сесію, рятуючи власне положення?".

Хочеться звернути увагу на те, що окрім повноважень наділених громадою, депутати мають основну роботу, керівники якої вже, певно, обурені незчисленними кількостями сесійних засідань, які й для міста останнім часом жодної користі та результативності не несуть.

Отже, вже втретє питання міста відходять на «задній план» особистих амбіцій каховського чиновника. 

Виховання від каховського мера продовжується


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.