Нова Каховка
C

» » Каховський мер зірвав чергову сесію

Каховський мер зірвав чергову сесію

Каховський мер зірвав чергову сесіюСьогодні, 7 лютого майже відбулось засідання 29-ї позачергової сесії Каховської міської ради. «Майже» - не помилка автора і не жарт. Вже друга спроба провести сесію в Каховці не увінчалась успіхом.

Цього разу, мер Андрій Дяченко вирішив «навчити працювати» депутатський корпус, закривши сесію, гучно увімкнув Державний Гімн – закривши цім жестом всім ротом, а після, під крики «Ганьба!», пішов із сесійної зали. Разом  з ним втікли і більшість депутатів-однопартійців міського голови. Які і без того ходять на засідання не дуже регулярно.

Та причиною істерики від мера стала поведінка присутнього на засіданні адвоката Сергія Яковенка, питання по представництву якого в суді і розглядалось в «різному». Отримавши 2 зауваження від мера, Яковенко відмовився покидати сесійну залу. Та замість того аби поставити видалення с зали на голосування, або ж, наприклад, викликати поліцію, представники якої допомогли б навести спокій, мер чомусь вирішив провчити саме депутатів.

«Жодних підстав для закриття сесії, передбачених регламентом, не було», - прокоментував ситуацію депутат міськради, голова постійної депутатської комісії з питань регламенту, етики, засобів масової інформації, зв’язку згромадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної діяльності Олександр Глущенко.

Та «провчив» своїм рішенням Дяченко тільки звичайних каховчан. Адже на порядку денному були 37 різноманітних, важливих для містян запитань: культура, податки, соціальний захист, земельні питання. Та кого це, схоже, хвилює…

Обурення присутніх не мало меж. Так, одна кахочанка розповіла про те, що вже другий місяць  чекає рішення по своєму питанню. Та от сесії в місті фактично не в змозі відбутись.

Ближче до вечора, депутатський корпус почали обдзвонювати з міськради і повідомляти інформацію про те, що мер скликав ще одну сесію на післязавтра – 9 лютого. Тож, виховання від мера продовжується.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.