Новая Каховка
C

» » Андрій Гордєєв посів останнє місце у рейтингу голів облдержадміністрацій

Андрій Гордєєв посів останнє місце у рейтингу голів облдержадміністрацій

Комітет виборців України склав «Рейтинг діяльності голів ОДА за 2016 рік», який базується на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.

Останнє, 24-е місце в рейтингу посів губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв.

Експерти відзначили конфлікт очільника ОДА із обласною радою. У вересні 2016 р. було відправлено у відставку голову Херсонської облради Андрія Путілова і обрано нового голову. Скандальним стало проведення децентралізації в регіоні. Зокрема, депутати обласної ради виступали за скасування Перспективного плану формування територій громад.

Херсонщина також аутсайдер за соціально-економічним розвитком.

Перше місце в рейтингу голів ОДА посіла Юлія Світлична (Харківська область). До п’ятірки лідерів також увійшли Олег Синютка (Львівська область), Сергій Кузьменко(Кіровоградська область), Степан Барна (Тернопільска область) та Геннадій Москаль (Закарпатська область).

Компанію Гордєєву склали Валерій Головко (Полтавщина, 23 місце), Олександр Фещук(Чернівецька область, 22 місце), Олексій Муляренко (Рівненська область, 21 місце), Олег Гончарук (Івано-Франківська область, 20 місце).

Андрій Гордєєв посів останнє місце у рейтингу голів облдержадміністрацій


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.