Новая Каховка
C

» » Судовий розгляд над керівником відділу освіти в Каховці перенесено

Судовий розгляд над керівником відділу освіти в Каховці перенесено

Суд по справі Каховського начальника відділу освіти перенесено у зв’язку із появою нового, вже другого, представника потерпілої сторони – Каховської міської ради.


3 січня в Каховському міськрайонному суді Херсонської області розглядалась кримінальна справа щодо вчинення начальником відділу освіти Каховської міськради Михайлом Гончаром злочину. Відповідальність за який передбачено частиною 2 Статтею 367 КК України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою свої службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, що спричинило тяжкі наслідки.

 

Каховчани прийшли на власні очі подивитись, як розглядають справу відносно особи, що недбало витратила 175 363 грн. бюджетних коштів, які призначались для харчування дітей. Більше - Чи винен керівник відділу освіти Каховки - вирішить суд.


Зараз за клопотанням прокурора справу намагаються закрити, звільнивши Гончара від кримінальної відповідальності у зв’язку із зміною обставин.

 

Та у зв’язку з тим, що під час судового засідання з’явився ще один (вже другий) представник постраждалої сторони – Каховської міської ради, який не був ознайомлений з цим клопотанням та попросив на це додатковий час, засідання перенесли аж на 28 березня. 

 

Варто зауважити й на те, що розгляд супроводжувався багатьма запитаннями: прокуратурою не встановлено потерпілу сторону, хоча такою себе представляє Каховська міська рада, адже саме бюджетні кошти міськради були використані за продукти харчування, яких каховська малеча не отримала.

 

Інше питання – представник цієї сторони. Так, цього засідання виявилось, що міський голова Андрій Дяченко заключив договір про представництво ще з одним адвокатом, який в свою чергу має відмінну позицію від «першого» представника, ба більше – намагався його усунути, та клопотання судом про це не було задоволено.

 

 

Сьогодні ж, Гончар продовжує обіймати посаду начальника відділу освіти, проводити і надалі закупівлі, хоча депутатський корпус неодноразово звертався до Дяченко із проханням звільнити або хоча б відсторонити його з посади, серед інших пропозиції – зняти функції пов’язані з фінансами, а саме різноманітні закупівлі за тендерами. 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.