Нова Каховка
C

» » Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки

Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки

26-27 січня представники новокаховської міської громадської екологічної організації «МАМА-86-Нова Каховка» Таїса Козак та Віталій Козак, методист новокаховського методичного кабінету Світлана Плясецька, а також експерт санітарно-епідеміологічної служби Валентина Іскова взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки для методистів і співробітників дитячих садочків та представників регіональних осередків ВЕГО «МАМА-86», який відбувся у Вінниці. Захід пройшов у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи.

На сьогодні розпочато впровадження 15 пілотних проектів з хімічної безпеки у дитячих садках, які реалізуються у 7 містах України за підтримки місцевих управлінь освіти, зокрема і в Новій Каховці. У рамках реалізації пілотних проектів передбачено проведення різноманітних заходів, включаючи тематичні опитування батьків та персоналу дитячих садків; їх навчання; скринінг/ інвентаризацію складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, синтетичних миючих засобів; розробку та впровадження планів заходів щодо забезпечення екологічно дружнього середовища.

У заході взяли участь Ольга Цигульова, кандидат хімічних наук, координатор тематичного напрямку з хімічної безпеки ВЕГО «МАМА-86» та експерти ВЕГО «МАМА-86»: Олена Ковальова, професор кафедри педіатрії, Євгенія Корєнєва, кандидат біологічних наук і Олексій Шуміло, голова ХМГО «ЕкоПраво-Харків».

Усі промовці наголошували на важливості завдань проекту для забезпечення вільного від токсикантів майбутнього в Україні та висловлювали надію на подальшу плідну співпрацю усіх зацікавлених сторін.

Також усі присутні із задоволенням взяли участь у майстер-класі Тетяни Рибак, тренера зі швейної майстерності, із виготовлення м’яких екологічно безпечних іграшок.

Захід завершився жвавою дискусією та обміном думками його учасників щодо подальших спільних дій у напрямку створення вільного від токсикантів середовища в дошкільних навчальних закладах.

10 лютого вже заплановано проведення міжрайонного тренінгу з хімічної безпеки для співробітників дитячих садочків з міст Нова Каховка, Берислав, Каховка та Херсон.

Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки
Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.