Новая Каховка
C

» » Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки

Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки

26-27 січня представники новокаховської міської громадської екологічної організації «МАМА-86-Нова Каховка» Таїса Козак та Віталій Козак, методист новокаховського методичного кабінету Світлана Плясецька, а також експерт санітарно-епідеміологічної служби Валентина Іскова взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки для методистів і співробітників дитячих садочків та представників регіональних осередків ВЕГО «МАМА-86», який відбувся у Вінниці. Захід пройшов у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи.

На сьогодні розпочато впровадження 15 пілотних проектів з хімічної безпеки у дитячих садках, які реалізуються у 7 містах України за підтримки місцевих управлінь освіти, зокрема і в Новій Каховці. У рамках реалізації пілотних проектів передбачено проведення різноманітних заходів, включаючи тематичні опитування батьків та персоналу дитячих садків; їх навчання; скринінг/ інвентаризацію складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, синтетичних миючих засобів; розробку та впровадження планів заходів щодо забезпечення екологічно дружнього середовища.

У заході взяли участь Ольга Цигульова, кандидат хімічних наук, координатор тематичного напрямку з хімічної безпеки ВЕГО «МАМА-86» та експерти ВЕГО «МАМА-86»: Олена Ковальова, професор кафедри педіатрії, Євгенія Корєнєва, кандидат біологічних наук і Олексій Шуміло, голова ХМГО «ЕкоПраво-Харків».

Усі промовці наголошували на важливості завдань проекту для забезпечення вільного від токсикантів майбутнього в Україні та висловлювали надію на подальшу плідну співпрацю усіх зацікавлених сторін.

Також усі присутні із задоволенням взяли участь у майстер-класі Тетяни Рибак, тренера зі швейної майстерності, із виготовлення м’яких екологічно безпечних іграшок.

Захід завершився жвавою дискусією та обміном думками його учасників щодо подальших спільних дій у напрямку створення вільного від токсикантів середовища в дошкільних навчальних закладах.

10 лютого вже заплановано проведення міжрайонного тренінгу з хімічної безпеки для співробітників дитячих садочків з міст Нова Каховка, Берислав, Каховка та Херсон.

Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки
Новокаховчани взяли участь у міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.