Нова Каховка
C

» » У Каховському районі учаснику АТО вручили державну нагороду

У Каховському районі учаснику АТО вручили державну нагороду

27 січня в Каховській райдержадміністрації відбулася знакова подія: захисник Вітчизни отримав державну нагороду.

Указом Президента України від 12 грудня 2016 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Сухопутних військ України» №515/2016 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, медаллю "Захиснику Вітчизни” нагороджено Олександра Крикуна – солдата, учасника бойових дій в АТО, демобілізованого, жителя с. Зелений Під. Олександр рік виконував військові завдання на сході країни, отримав поранення.

Високу державну нагороду вручили голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична та військовий комісар Каховського об’єднаного військового комісаріату підполковник Ігор Великорецький.

«За дорученням держави ви виконали почесну місію – захищали її цілісність, а ця нагорода – високий вияв подяки за виконання святого обов’язку по захисту Вітчизни», – зазначивВалерій Салтиков.

Керівник райдержадміністрації наголосив на тому, що держава всіляко дбає про своїх героїв-військовослужбовців, забезпечуючи їх пільгами та соціальними гарантіями та запевнив у підтримці з боку районної влади.

При райдержадміністрації створено центр надання допомоги учасникам АТО з метою оперативного вирішення питань пов’язаних із лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією. Голова РДА запропонував у разі виникнення спірних невирішених питань звертатися до керівника центру Олександра Назарука за роз’ясненнями.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.