Нова Каховка
C

» » Аваков виступив за часткову легалізацію короткоствольної зброї

Аваков виступив за часткову легалізацію короткоствольної зброї

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступає за часткову легалізацію бойової короткоствольної зброї. За його словами, в першу чергу, право на таку зброю потрібно давати військовослужбовцям та тим, хто вже пройшов службу в силових структурах.

 

Про це міністр написав на своїй сторінці в Facebook: «Вважаю за можливе запровадження право на володіння і носіння короткоствольної бойової нарізної зброї для цивільних осіб з низкою жорстких обмежень.Необхідно ввести обмеження, які виділяють категорію цивільних осіб, яким може бути дозволено володіння бойовими пістолетами. Жорсткий соціальний і медичний контроль.Наприклад, ті, хто служили і служать у військових і воєнізованих державних підрозділах певний термін і не мають стягнень і зауважень, які пройшли відповідний курс поводження з такою зброєю і незалежний від впливу психологічний тест з жорстким порогом».

 

За його словами, дане право має бути закріплено відповідним законом, який необхідно ухвалити в парламенті.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.