Нова Каховка
C

» » Із держслужбовців Бериславської РДА вимагають плату за користування службовим туалетом

Із держслужбовців Бериславської РДА вимагають плату за користування службовим туалетом

Вже не перший рік із держслужбовців Бериславської районної державної адміністрації щомісячно стягують плату за користування службовим туалетом (ніби  то для сплати роботи прибиральниці). Це стосується служби у справах дітей, управління соціального захисту населення та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що ділять одне приміщення по вул. Луначарського, буд. 10.

Ключ від туалетної кімнати, за вказівкою начальника управління соціального захисту населення, Коваленко Інни В'ячеславівни, видається лише тим, хто здійснив оплату, решту направляють до аварійного туалету на подвір'ї. Окрім того, "незадоволеним” відмовляють у користуванні водопроводом, у зв'язку з чим вони змушені приносити воду з дому.

Неодноразово держслужбовці зверталися до голови Бериславської районної державної адміністрації Максима Олександровича Приходька з усним та письмовим проханням вирішити вищезазначену проблему, але "воз і нині там”.

Мова йде про порушення:

- Закону України "Про державну службу”, у якому чітко вказано, що "оплата праці державних службовців повинна забезпечувати достатні матеріальні умови для незалежного виконання службових обов'язків”, "стимулювати їх сумлінну та ініціативну працю”, а не витрачатися на оплату конмунальних послуг на своєму робочому місці;

- Податкового кодексу України, а саме: про виплату заработіної плати "у конвертах”;

- елементтарних етичних норм, оскільки жінки змушені, навіть при мінусовій температурі, відвідувати вбиральню без даху та з дірявими стінами на подвір'ї.

Виникає питання: хто повинен вирішувати подібні проблеми: голова адміністрації, начальник управління соцзахисту чи самі держслужбовці?” І хто повинен дбати про працівників Бериславської районної державної адміністрації, представників держави? 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

дописувач 18 січня 2016 00:59
Ці питання повинен вирішувати керівник підприємства, в штаті скоріш за все є прибиральниця, яка отримує з/плату з видатків держбюджету, а керівник зобовязана по КзПП забезпечити працівників гідним робочим місцем, не робить лист до прокуратури та Херсонської ОДА за "зловживання владою та перевищення службових обов"язків.
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.