Нова Каховка
C

» » Юний каховчанин врятував однокласника на льоду

Юний каховчанин врятував однокласника на льоду

Юний каховчанин врятував однокласника на льоду

Трагічним між би стати випадок на льоду для одного з учнів Каховської ЗОШ №2, якби не мужність та рішучість його однокласника Андрій Букіна, який не розгубився і врятував товариша.

Пригода сталася 16 січня, коли двоє хлопчаків вирішила погратися на льоду Каховського водосховища. Раптово, один із хлопців – Артем провалився під лід. Його товариш Андрій зміг вчасно зреагувати та належним чином надати допомогу.

Ще зовсім юна аудиторія 5-Б класу Каховської загальноосвітньої школи №2 радо зустрічала багато незвичний гостей. Минулої п’ятниці, 27 січня фахівці ДСНС, журналісти зібралися у шкільному класі з приємної нагоди. Від імені начальника Служби порятунку Херсонської області вручали грамоту та подарунки юному рятувальнику – Андрію Букіну.

Сам хлопець розповів, що знав як саме необхідно діяти завдяки інформаційній роботі вчителів та буклетам й листівкам, що з профілактичною метою поширюють співробітники Каховської пожежно-рятувальної служби.

За небайдужість, рішучість і відвагу п’ятикласника номіновано на Всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник року-2017».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.