Нова Каховка
C

» » Фахівці новокаховського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід у школі №6

Фахівці новокаховського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід у школі №6

Питання вибору професії є надзвичайно важливим і непростим для учнів випускних класівАби допомогти їм усвідомлено вибрати професію, фахівець з профорієнтації новокаховського міського центру зайнятості Ольга Гладченко 25 січня провела профорієнтаційний захід «Обираємо майбутню професію разом» для учнів 10-11 класів загальноосвітньої школи №6.

Учні мали змогу за допомогою слайд-шоу, розповіді та відеопрезентації зазирнути ближче познайомитися зі своїм професійним майбутнім.

 

Школяри разом із спеціалістом центру зайнятості розглянули ринок праці та рейтинг професій минулих та поточного років, переглянули шляхи правильного вибору професій та основні помилки, які роблять учні при виборі професій, зробили порівняльну характеристику професій сьогодення та майбутнього.

Захід проходив у формі діалогу і випускники дуже охоче ділилися своїми думками та професійними намірами.
Наприкінці заходу фахівці центру зайнятості роздали картки з адресом профорієнтаційного сайту державної служби зайнятості «Моя кар’єра», на якому випускники мають змогу пройти on-line тестування, дізнатись, які навички потрібні для того, щоб правильно управляти кар’єрою та з легкістю адаптуватись до мінливого ринку праці.
Фахівці новокаховського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід у школі №6

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.