Новая Каховка
C

» » Каховський мер закрив сесію, рятуючи власне положення?

Каховський мер закрив сесію, рятуючи власне положення?

Каховський мер закрив сесію, рятуючи власне положення?

Сьогодні, 26 січня, черговая сесія Каховської міської ради не вдалась: фактично її відкрили та закрили без розгляду жодних питань.

Причина – запропонований порядок денний, що не підтримала більшість депутатського корпусу (11 – «за» з 29 присутніх депутатів).

Зважаючи на колективне звернення депутатів Херсонської обласної ради, було запропоновано включити до порядку денного питання про висловлення недовіри міському голові. Однак це питання Андрій Дяченко відмовлявся ставити на голосування. Свою відмову мотивував тим, що даний проект рішення не був заздалегідь підготовлений і опублікований на сайті міської ради за 20 днів, як того вимагає Закон.

В той самий час, на сайті Каховської міської ради проекти рішень сьогоднішньої сесії також були опубліковані набагато пізніше, ніж за 20 днів до пленарного засідання сесії. Отже, з порушеннями процедури?

Каховський мер закрив сесію, рятуючи власне положення?

Ставити на голосування пропозицію про недовіру «з голосу» Дяченко не захотів, тому закрив сесію, не розглянувши питань порядку денного.

В результаті, «за бортом» залишились питання про податок на нерухоме майно, програму співфінансування ОСББ та багато інших ключових та важливих питань для міської громади.

Про дату і час наступного засідання стане відомо найближчим часом.

Нагадаємо, так гостро депутатам довелося поставити питання по недовірі до мера в зв'язку з його систематичним ігноруванням рішень депутатів і перевищень своїх повноважень. Тільки офіційно задокументовано вже три факти, коли мер Дяченко проти волі і рішень місцевих депутатів приймав одноосібні, без узгодження з ними рішення або підписував документи, що суперечать рішенням депутатів.

Останнім і найбільш резонансним аргументом стала заява мера, подана до апеляційного суду про відмову від апеляційної скарги адвоката міської ради у кримінальному виробництві щодо начальника каховського відділу освіти Михайла Гончара. Депутати раніше прийняли рішення по цій справі і доручили представляти інтереси міської ради адвокату Сергію Яковенко. Таке рішення було прийнято в зв'язку з тим, що прокуратура спробувала закрити цю кримінальну справу і звільнити Гончара від кримінальної відповідальності за розтрату бюджетних коштів в сумі 175 тисяч гривень. Ці гроші Гончар перерахував за не отримані в садах і школах продукти.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.