Нова Каховка
C

» » Епізоотична ситуація в Каховському районі під контролем

Епізоотична ситуація в Каховському районі під контролем

В Іванівському районі Херсонщини оголошено про план заходів для протидії поширенню інфекції африканської чуми свиней. Карантин введено в смт Іванівка та селі Шотівка. З 21 січня почали роботу дезбар'єри. У зону і з зони карантину забороняється ввезення та вивезення продукції як тваринництва, так і рослинництва. Забороняється також продаж м'яса свинини. Карантин встановлено строком на 40 діб. У разі якщо за цей час на території карантину не буде виявлено жодного нового підтвердженого факту інфекції, карантин буде знято.

В понеділок, 23 січня під головуванням першого заступника Каховської районної державної адміністрації Сергія Шевченко відбулось термінове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Каховській РДА, на якому розглянуто питання про посилення заходів щодо недопущення занесення та розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території Каховського району.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Каховському районі Ганна Шелест висвітлила ситуацію, що склалася в Іванівському районі. Адже, на території цього району зафіксовано випадок захворювання свиней на африканську чуму в особистому селянському господарстві.

В ході засідання комісією прийняті відповідні рішення щодо проблемних питань: забезпечення обліку поголів’я свиней в районі; контроль за клінічним станом поголів’я свиней; заборона несанкціонованої торгівлі м’ясом та виробами з свинини; контроль ввозу м’яса на територію району; суворий контроль за дотриманням ветеринарно-санітарного законодавства; посилення роз’яснювальної роботи серед населення; заборона використання харчових відходів, які утворились в процесі утримання свиней; посилення контролю за полюванням на диких тварин.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.